На факультеті викладають найдосвідчені та сильні викладачі
Переваги навчання філософії на нашій кафедрі
Викладачі-лідери у сфері
Володіють умінням доносити складні речі зрозумілою і простою мовою.
Ефективне навчання
Викладачі завжди приділяють велику увагу теорії, і практичному досвіду.
Контроль прогресу
Наші викладачі працюють пліч-о-пліч зі студентами , щоб зробити їх лідерами.
Індивідуальний підхід
У процесі навчання, обговорюємо всі цілі студентів, та слідуємо їм.
Практичні заняття
Ставимо більш важливі питання, розвиваємо навички та рухаємося далі.
Мотивація
Завжди підбадьорюємо студентів, не відмовляємо у допомозі та пораді.
Професія філософ
Зосередження уваги на філософії не означає, що ви можете тільки вступити до аспірантури і стати академіком. Філософія готує вас до будь-якої кар'єри, в якій ви повинні продумати проблему, сформулювати стратегії її вирішення, які можуть бути неочевидні з самого початку, і донести їх до аудиторії.
Людина, що навчається за цією спеціальністю, отримує класичну гуманітарну освіту, що дозволяє працювати в різних професійних сферах. В Університеті Ушинського передбачені спеціалізації «Філософські основи бізнесу», «Конструювання соціальної реальності», які дають можливість застосовувати отримані знання в різних спектрах діяльності, відповідних розвитку і вимогам Європейського Союзу.
Випускники даної спеціальності вміють грамотно володіти інформацією і інтерпретувати її, що цінується роботодавцями. Тому офіційними органами Євросоюзу, державними органами США презентовані рекомендації державним і приватним структурам надавати перевагу у прийнятті на роботу особам, які мають яку-небудь освіту з філософії (бакалаврат, магістратура, аспірантура, вчений ступінь).
Всі ці види освіти є на кафедрі Філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності» у вигляді бюджетної та контрактної форм навчання.
Місце роботи
Випускники даної спеціальності можуть працювати в самих різних сферах:
- менеджером (по рекламі, продажу і т. д.);
- оператором ПК;
- фахівцем по кадрах ;
- організатором медіа - арт-проектів;
- в журналістиці;
- політичній сфері;
- бізнесі ;
- творчих професіях;
- наукових центрах;
- видавництвах (редактор, журналіст, письменник, кореспондент, рецензент тощо);
- на радіо та телебаченні (ведучий, оглядач, аналітик, сценарист,);
- в агенціях: комунікаційні, рекламні або PR (творці різних спеціальностей, спічрайтер, наприклад);
Особисті якості
Важливим є прагнення розширити свій кругозір і інтерес до гуманітарних наук. Комунікабельність, бажання шукати щось нове, пробувати себе в тій чи іншій ниві допоможе реалізуватися професійно, тому що філософська освіта дозволяє займатися практично будь-якою діяльністю.
Філософська освіта – це фундаментальна освіта, яка дає вміння вільно мислити, вчить критичності, нестандартним підходам до повсякденних речей, розвиває гнучкість розуму і здатність до креативних рішень.
При цьому випускники даної спеціальності найчастіше виявляються навіть у кращому становищі, ніж більш вузькі фахівці. Придбана одного разу спеціальність може застаріти або стати неприбутковою. Але здатність орієнтуватися в сучасному світі, вміння виділяти стратегічно важливі речі, освоювати нові знання залишаються цінними у всі часи.
Переваги професії
Структурність мислення
За час навчання і роботи в напрямку філософії людина здатна розвинути в собі це чудове якість, завдяки якому вся інформація, що надходить ззовні, приймає необхідну форму, і нею стає легко керувати. Це дозволяє відсікати зайве та досконало розробляти неочевидні шляхи рішення проблеми.
Широкий кругозір
Філософи – це люди, яким доводиться вникати в різні сфери життя людини з метою їх глибокого вивчення для знаходження відповідей на життєві питання. Це дає можливість мозкової активності перебувати в постійному тонусі.
Розвинений навик правильної
подачі і інтерпретації інформації
Філософ протягом усієї своєї трудової діяльності навчається подавати інформацію в тому ключі, в якому вона повинна бути зрозуміла слухачами. Така особливість професії дозволяє людині знаходити нові шляхи доведення інформації до слухачів, що особливо цінується в сучасному суспільстві.
Перелік конкурсних предметів
Українська мова та література
(базовий рівень)
Історія України
(базовий рівень)
/
Математика або Іноземна мова (базовий рівень)
Перелік документів для вступу
- атестат з доповненням;
-сертифікат (и) Українського центру оцінювання якості освіти;
-Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорту) і ксерокопія паспорта або свідоцтва про народження;
-6 однакових кольорових фотографій розміром 3х4 см; для чоловіків військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці);
- Якщо в паспорті і атестаті різні прізвища, то свідоцтво про зміну прізвища; документи, що дають право на пільги (при наявності);
Примітка: всі документи подаються в оригінальному вигляді або у вигляді копій, що завірені нотаріально. Телефон приймальної комісії: +38 (048) 738-47-69 Детальна інформація: +380667765950