Статуя с маской

Ми несемо індивідуальну та колективну відповідальність за безпеку себе, студентів та членів нашої спільноти.

Ми продовжуємо закликати спільноту дотримуватися всіх порад університету та уряду в галузі охорони здоров'я, щоб знизити ризики COVID-19

Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського хотів би запевнити, що у наших планах на цей семестр здоров'я та благополуччя наших студентів, співробітників та всіх тих, з ким ми живемо у цьому місті, є нашим найвищим пріоритетом.

Через події, пов'язані з пандемією в нашій країні, ми маємо досвід проведення занять в режимі Онлайн. Наші викладачі повністю готові забезпечити якісне дистанційне навчання.

Як університетська спільнота, так і суспільство в цілому ясно, що тепер ми маємо навчитися жити з COVID-19. Незважаючи на те, що ми маємо рівень вакцинації, а також інші заходи громадської охорони здоров'я, ми продовжуємо також займатися в онлайн режимі та забезпечуємо  навчання на професійному рівні.

Ми працюємо під час пандемії COVID-19, щоб продовжувати надавати навчання для наших студентів, навчати їх новим методам обраної спеціальності та оцінювати їх вкладені знання.

Ми прагнемо, щоб у наступному навчальному році наша кафедра залишалася безпечною та здоровою для всіх.

Просуваючи свою освітню та дослідницьку місію, ми дотримуємося таких основних принципів:

         Ми захищаємо здоров'я студентів і співробітників, дотримуючись всіх правил захисту від ковід.

        Ми розробляємо якісний матеріал лекцій для онлайн навчання з метою покращення та  підтримування знань студентів.

        Не дозволяємо студентам пропустити або не зрозуміти щось із представленого матеріалу.

 

Наша кафедра встановлює стандартні заходи безпеки від COVID-19 і всі, хто працює та навчається у нас, повинні знати та дотримуватися їх, щоб захистити здоров'я та створити безпеку для всіх членів спільноти.

Будь ласка, дотримуйтесь правил, бережіть себе та оточуючих

Мийте руки - один із найпростіших і найефективніших засобів запобігання поширенню респіраторних захворювань, у тому числі COVID-19. Якщо у вас немає доступу до води та мила, використовуйте дезінфікуючий засіб для рук на спиртовій основі.

jason-jarrach-coT7FekElAU-unsplash_edite

1. Гігієна

towfiqu-barbhuiya-ho-p7qLBewk-unsplash_e

2. Дезінфекція

Витирайте поверхні, де відбуваються масові контакти із нею, дезінфікуйте руки, загальні столи, обладнання та інші загальні предмети та поверхні перед використанням, щоб обмежити поширення хвороб.

testalize-me-KWb_41kG0GE-unsplash_edited

3. Тестування 

Стежте за своїм станом здоров'я, симптомами та пройдіть тест на COVID-19.