top of page
Окончив

Аспірантура це вища форма професійної освіти

Коли Вам бажається стати науковцем – Ваше місце з нами!

Аспірантура потрібна, для того щоб поліпшити свої професійні
перспективи, задовольнити вимоги до наукового ступеня для своєї кар'єри,
поглибити свої знання в певній галузі. Наша кафедра готує аспірантів до визначної кар'єри.

Абстрактный горизонт

Диплом аспірантури дає можливість почати кар'єру викладача у вузі.
Вона дозволяє: навчитися самостійно займатися науковими дослідженнями;
використовувати свої досягнення в російському і зарубіжному наукових
спільнотах. Ступінь доктора філософії престижна не тільки у вузах, але і в
комерційних структурах. Вона асоціюється з високим рівнем знань і
перспективами кар'єрного зростання.

graduation.png
graduation.png

Саме головне: задоволення від наукової праці, коли цього не має –
це не Ваша місія буття.

Що дає саме наша кафедра?

Спілкування з багатьма відомими спеціалістами, можливості приєднатися до визнаних наукових шкіл, розширені можливості для участі у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях, безпосередні
контакти з великою кількістю студентів, різноманітні засоби апробації наукових досліджень.

Історія аспірантури

Аспірантура на кафедрі філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності була заснована у 1992 році (тоді – кафедра філософії та соціології). Тоді ж під керівництвом відомого українського вченого Анатолія Івановича Кавалерова була сформована нова ідеологія аспірантури на кафедрі, яка підходила до ідеології України як молодої держави, а саме – в аспірантурі повинні навчатися молоді люди, що є патріотами української держави, хочуть сказати своє слово у науці, мають науковий потенціал та висловлюють цінності гуманізму, мультикультуралізму та толерантності. Саме тому значна кількість людей, що навчалися в аспірантурі на кафедрі філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності, у сьогоденні працюють в різних ВНЗ України та практично в усіх вузах Одеси.

В рамках виконання наукових робот, які відповідали науковим потребам українського суспільства підписані договори про співробітництво, наукове консультування з Аньхойським університетом фінансів та економіки (Китай), Благодійним фондом «Пам’яті жертв нацизму», Громадською організацією «Одеський музей Голокосту», Громадською організацією «Інститут глибинної психології та методів психокорекції».


Велика робота проводиться з підвищення кваліфікації наукових співробітників і аспірантів кафедри. Це стажування, участь в міжнародних і всеукраїнських конференціях.

Багата кількість сучасних науковців, навчаючись в аспірантурі на кафедрі, отримували стипендію для молодих вчених Кабінету Міністрів України.


Таким чином, намічений і здійснюваний сьогодні шлях у кадровій політиці кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності – ставка на молодь у поєднанні з передачею їм раніше накопиченого досвіду – є ключовим у розвитку кафедри, так і в забезпеченні висококваліфікованими фахівцями всієї соціогуманітарної галузі.

bottom of page